novinky
a zajímavosti ze světa
financíVšechny články

Jak si vybrat správnou ochranu majetku
18.08.2022, KW Management

Pokud jde o svěřenské fondy na ochranu majetku, je třeba zvážit mnoho věcí. Musíte se ujistit, že jste si vybrali správný trust pro své konkrétní potřeby. V tomto příspěvku na blogu se budeme zabývat různými typy svěřenských fondů na ochranu majetku a tím, jak si vybrat ten správný.

Jak řídit své rentiérské portfolio během krize
17.08.2022, KW Management

Právě teď se zdá, že za každým rohem je nějaká ekonomická výzva. Dobrou zprávou však je, že stále ještě můžete ochránit své portfolio.

7 nejčastějších důvodů, proč malé firmy potřebují firemního konzultanta
11.08.2022, KW Management

Firemní poradce může být někdo, kdo vám pomůže rozvíjet vaše podnikání. Pomůže vám identifikovat slabé stránky, najít příležitosti a zlepšit vztahy se zákazníky. Jsou také schopni poskytnout návod, jak rozšířit působnost vašeho podniku, a to tak, že vám poskytnou informace o tom, kde by bylo nejvhodnější umístit novou provozovnu nebo ji rozšířit.

Jak prodat Váš dům v roce 2022
02.06.2022, KW Management

Prodej nemovitosti může být náročný proces, protože je třeba zvážit mnoho věcí. Naštěstí jsme pro vás sestavili komplexního průvodce pro začínající i zkušené prodejce nemovitostí.

Měli byste začít investovat včas! Tady jsou důvody!
25.04.2022, KW Management

Včasné zahájení investování má mnoho výhod. Mnoho lidí však začíná investovat až na konci své kariéry. Pokud začnete investovat brzy, uvidíte mnohem více výhod investování. Investování je dlouhodobá hra.

Jak si vybrat finančního poradce
25.04.2022, KW Management

Finanční poradci jsou všude. Problémem je vědět, jak si vybrat toho správného poradce.

Nezávislé finanční poradenství
21.04.2022, KW Management

Pokud bychom vzali nejčastěji zadávaná klíčová slova na Googlu jako měřítko přání spotřebitelů, pak je nezávislé finanční poradenství službou, která je velmi žádaná a o kterou mnoho lidí stojí. V praxi to však stále vypadá tak, že mnoha českým občanům stále radí poradce v jejich bance nebo pojišťovací agent, kterému důvěřují. 

Jak řídit přebytečnou likviditu ve Vaší společnosti
08.04.2022, KW Management

Neustálé zajišťování likvidity je bezpochyby jedním z nejdůležitějších podnikatelských úkolů. Jak ale zjistit, kolik likvidity skutečně potřebujete? A jak nejlépe investovat přebytečnou likviditu? Jako první krok je vhodné podívat se na nejdůležitější kategorie likvidity.

Krizové plány pro podnikatele a jejich rodiny
06.04.2022, KW Management

Jako podnikatel je ve vlastním zájmu, abyste byli kryti pro případ ztráty své osoby. Protože vaše odpovědnost se nevztahuje pouze na vás: Vaše rodina a společnost jsou také na palubě. Abyste je i sebe ušetřili negativních následků, je nutné přijmout vhodná opatření pro případ selhání.